Filter Results

Brand

Brand

Dietary

Dietary

Additional Filters

Additional Filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Snyder's of Hanover Honey Mustard & Onion Flavored Pretzel Pieces - 11.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Kosher

    Open Product Description
    $4.19
    $0.37/oz
    Plenty of Stock
  • Snyder's of Hanover Jalapeno Pretzel Pieces - 11.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Kosher

    Open Product Description
    $4.19
    $0.37/oz
    Plenty of Stock
  • First Street Pretzels, Honey Wheat, Braided - 10 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.99
    $0.20/oz
    Plenty of Stock
  • Snyder's of Hanover Hot Buffalo Wing Pretzel Pieces - 11.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Kosher

    Open Product Description
    $4.19
    $0.37/oz
    Plenty of Stock
  • First Street Pretzel, Low Fat, Butter Stick - 10 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.29
    $0.23/oz

FREE DELIVERY UP TO 3X

Use promo code FIRSTSTREET26 with a $35 minimum delivery order. Valid 9/30–10/27.