Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary

Dietary

Additional Filters

Additional Filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Oui French Style Whole Milk Peach/Strawberry Yogurt - 8 Each
    SNAP EBT Eligible
    GlutenFree
    Kosher

    Open Product Description
    $9.99
    $1.25 each
    Low Stock
  • Chobani Value 4 Pack Peach on the Bottom Nonfat Greek Yogurt - 4 Each
    SNAP EBT Eligible
    GlutenFree
    Kosher

    Open Product Description
    $5.69
    $1.42 each
    Plenty of Stock
  • Chobani Value 4 Pack Blended Coconut Low-Fat Greek Yogurt - 4 Each
    SNAP EBT Eligible
    GlutenFree
    Kosher

    Open Product Description
    $5.69
    $1.42 each
    Low Stock
  • Yoplait Fat Free Strawberry/Berry Yogurt - 32 Each
    SNAP EBT Eligible
    GlutenFree
    Kosher

    Open Product Description
    $7.19
    $0.22 each
    Plenty of Stock
  • The Greek Gods Greek Style Nonfat Plain Yogurt - 24 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.21/oz
    Plenty of Stock
  • YoCrunch Vanilla with OREO Cookie Pieces Low Fat Yogurt - 6 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.75/oz
    Plenty of Stock
  • Chobani Value 4 Pack Strawberry Banana on the Bottom Reduced Fat Greek Yogurt - 4 Each
    SNAP EBT Eligible
    GlutenFree
    Kosher

    Open Product Description
    $5.69
    $1.42 each
    Plenty of Stock
  • Chobani Strawberry Lowfat Greek Yogurt Drink - 4 Each
    SNAP EBT Eligible
    GlutenFree
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $2.00 each
    Plenty of Stock
  • Chobani Value 4 Pack Vanilla Nonfat Greek Yogurt - 4 Each
    SNAP EBT Eligible
    GlutenFree
    Kosher

    Open Product Description
    $5.69
    $1.42 each
    Out of Stock
  • Oikos Triple Zero Banana Creme High Protein Nonfat Greek Yogurt - 5.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    GlutenFree
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $0.32/oz
    Plenty of Stock
  • Weekly Special
    Yoplait Low Fat French Vanilla Yogurt - 8 Each
    SNAP EBT Eligible
    GlutenFree
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62 each
    was $6.99
    Plenty of Stock
  • Danonino Strawberry Dairy Snack - 6 Each
    SNAP EBT Eligible
    GlutenFree
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.50 each
    Plenty of Stock
  • Yoplait Fat Free Strawberry Yogurt - 5.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    GlutenFree
    Kosher

    Open Product Description
    $1.29
    $0.24/oz
    Plenty of Stock
  • Chobani Value 4 Pack Blended Key Lime Reduced Fat Greek Yogurt - 4 Each
    SNAP EBT Eligible
    GlutenFree
    Kosher

    Open Product Description
    $5.69
    $1.42 each
    Plenty of Stock
  • Sale Price
    noosa Finest Yoghurt, 12 Pack - 48 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    GlutenFree
    Kosher

    Open Product Description
    $11.99
    $0.25/oz
    was $12.99
    Offer Valid: Sep 23rd - Oct 7th
    Plenty of Stock
  • Activia Blueberry & Cherry Probiotic Low Fat Yogurt Drinks - 8 Each
    SNAP EBT Eligible
    GlutenFree
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $0.75 each
    Plenty of Stock
  • Yoplait Low Fat Smooth Style Strawberry/Vanilla Yogurt Snack Size - 16 Each
    SNAP EBT Eligible
    GlutenFree
    Kosher

    Open Product Description
    $8.19
    $0.51 each
    Plenty of Stock
  • Chobani Value 4 Pack Black Cherry on the Bottom Nonfat Greek Yogurt - 4 Each
    SNAP EBT Eligible
    GlutenFree
    Kosher

    Open Product Description
    $5.69
    $1.42 each
    Plenty of Stock
  • The Greek Gods Nonfat Greek Style Vanilla Yogurt - 24 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.21/oz
    Plenty of Stock
  • Chobani Cookie Dough Greek Yogurt - 4 Each
    SNAP EBT Eligible
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $1.50 each
    Plenty of Stock
  • The Greek Gods Greek Style Black Cherry with Honey Yogurt - 24 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.21/oz
    Plenty of Stock
  • Chobani Lowfat Mango Greek Yogurt - 4 Each
    SNAP EBT Eligible
    GlutenFree
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $1.75 each
    Plenty of Stock
  • Sale Price
    Noosa Vanilla Bean Blended Finest Yoghurt - 4 Each
    SNAP EBT Eligible
    GlutenFree
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $1.12 each
    was $4.99
    Offer Valid: Sep 23rd - Oct 7th
    Plenty of Stock
  • Chobani Lowfat Strawberry Kiwi Greek Yogurt - 4 Each
    SNAP EBT Eligible
    GlutenFree
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $1.75 each
    Plenty of Stock
  • Yoplait Fat Free Peach Yogurt - 5.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    GlutenFree
    Kosher

    Open Product Description
    $1.29
    $0.24/oz
    Plenty of Stock
  • Yoplait Smooth Style Low Fat Blueberry/Strawberry Banana Snack Size Yogurt - 16 Each
    SNAP EBT Eligible
    GlutenFree
    Kosher

    Open Product Description
    $8.19
    $0.51 each
    Low Stock
  • Sale Price
    Noosa Yoghurt, Strawberry, Finest - 4 Each
    SNAP EBT Eligible
    GlutenFree
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $1.12 each
    was $4.99
    Offer Valid: Sep 23rd - Oct 7th
    Plenty of Stock
  • Sale Price
    Chobani Lowfat Strawberry Kiwi Greek Yogurt - 6.7 Gram
    SNAP EBT Eligible
    GlutenFree
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $0.30/g
    was $2.19
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
    Plenty of Stock
  • Chobani Lowfat Greek Assorted Yogurt Family Variety Pack - 8 Each
    SNAP EBT Eligible
    Kosher

    Open Product Description
    $11.49
    $1.44 each
    Plenty of Stock
  • Chobani Lowfat Peanut Butter Cup Greek Yogurt Value Pack - 4 Each
    SNAP EBT Eligible
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $1.50 each
    Plenty of Stock