Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary

Dietary

Additional Filters

Additional Filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Sun-Maid California Sun-Dried Raisins - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Kosher
    Non GMO

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
  • First Street Cranberries, Dried, Sweetened - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.37/oz
  • First Street Prunes, Pitted - 36 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Kosher

    Open Product Description
    $9.99
    $0.28/oz
  • Sunsweet Amazin Bite Size Prunes - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    GlutenFree
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62/oz
  • Mariani Dates, Pitted - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Kosher
    Halal

    Open Product Description
    $4.49
    $0.56/oz
  • Sun-Maid California Golden Raisins - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Non GMO

    Open Product Description
    $5.19
    $0.43/oz
  • First Street Dates, Pitted - 40 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Kosher

    Open Product Description
    $12.99
    $0.32/oz
  • First Street Raisins, California Sun-Dried - 40 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Kosher

    Open Product Description
    $9.99
    $0.25/oz
  • Sun-Maid California Sun-Dried Raisins - 6 Each
    SNAP EBT Eligible
    Kosher
    Non GMO

    Open Product Description
    $2.99
    $0.50 each
  • Sun-Maid California Sun-Dried Raisins - 13 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Kosher
    Non GMO

    Open Product Description
    $4.99
    $0.38/oz
  • Sale Price
    Sunsweet Amazin Prunes Value Pack - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Kosher

    Open Product Description
    $8.49
    $0.71/oz
    was $8.99
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • First Street Dried Sweetened Mango Slices - 20 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $8.99
    $0.45/oz
  • First Street Dried Apricots, Mediterranean - 40 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Kosher

    Open Product Description
    $17.99
    $0.45/oz
  • Ocean Spray Cranberries, Dried, Value Pack - 24 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    GlutenFree
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $0.33/oz
  • Ocean Spray Cranberries, Dried - 5 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    GlutenFree
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.60/oz
  • Sun-Maid Vanilla Yogurt Covered Raisins - 6 Each
    SNAP EBT Eligible
    Kosher
    Non GMO

    Open Product Description
    $3.99
    $0.67 each
  • First Street Dried Cranberries, Sweetened, Dried - 30 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $0.27/oz
  • Mariani Apricots, Mediterranean, Value Size - 32 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Kosher
    Halal

    Open Product Description
    $16.99
    $0.53/oz
  • MARIANI Mixed Fruit - 32 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Kosher
    Halal

    Open Product Description
    $13.49
    $0.42/oz
  • Sunsweet Prunes, Pitted - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    GlutenFree
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62/oz
  • Mariani Prunes, California, Probiotic - 7 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Kosher
    Halal

    Open Product Description
    $4.79
    $0.68/oz
  • Brookside Chocolate, Dark, Pomegranate - 21 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    GlutenFree
    Kosher

    Open Product Description
    $13.99
    $0.67/oz
  • Sunsweet Zero Sugar Added D'Noir Prunes - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Kosher
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $6.39
    $0.80/oz
  • Mariani Apricots, Mediterranean - 6 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Kosher
    Halal

    Open Product Description
    $4.99
    $0.83/oz
  • Sun-Maid California Dried Mission Figs - 7 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Kosher
    Non GMO

    Open Product Description
    $4.99
    $0.71/oz
  • First Street Dried Sweetened Strawberries - 20 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $13.99
    $0.70/oz
  • Brookside Pomegranate Flavor Dark Chocolate - 7 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    GlutenFree
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $0.86/oz
  • First Street Dried Sweetened Blueberries - 18 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $11.99
    $0.67/oz
  • Mariani Raisins, California - 6 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Kosher
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.50/oz
  • Mariani Raisins, California, Value Size - 32 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Kosher
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $9.99
    $0.31/oz

FREE DELIVERY UP TO 3X

Use promo code FIRSTSTREET26 with a $35 minimum delivery order. Valid 9/30–10/27.