Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary

Dietary

Additional Filters

Additional Filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Weekly Special
    Rice Krispies Treats Crispy Marshmallow Squares, Original, Single Serve - 31.2 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $10.99
    $0.35/oz
    was $11.49
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
    Plenty of Stock
  • Sale Price
    Buy 4, Save $4
    Quaker Quick 1-Minute 100% Whole Grain Rolled Oats - 40 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Heart Health
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.14/oz
    was $5.99
    Offer Valid: Sep 23rd - Oct 7th
    Plenty of Stock
  • Sale Price
    $1.99ea, Must Buy 4
    Cocoa Puffs Corn Puffs - 10.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Kosher
    Whole Grain

    Open Product Description
    $2.99
    $0.29/oz
    was $4.49
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
    Plenty of Stock
  • Quaker Simply Oats, Honey & Almonds Granola - 24.1 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Heart Health
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $0.25/oz
    Plenty of Stock
  • Cocoa Puffs Corn Puffs - 2 Each
    SNAP EBT Eligible
    Kosher
    Whole Grain

    Open Product Description
    $7.49
    $3.75 each
    Plenty of Stock
  • Sale Price
    Frosted Flakes Breakfast Cereal, Original, Family Size - 21.7 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Kosher

    Open Product Description
    $4.25
    $0.20/oz
    was $5.99
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
    Plenty of Stock
  • Cheerios Toasted Whole Grain Oat Cereal - 2 Each
    SNAP EBT Eligible
    GlutenFree
    Heart Health

    Open Product Description
    $6.99
    $3.50 each
    Plenty of Stock
  • Nature Valley Chewy Trail Mix Granola Bars - 48 Each
    SNAP EBT Eligible
    Whole Grain
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $0.31 each
    Plenty of Stock
  • Cinnamon Toast Crunch Cereal - 2 Each
    SNAP EBT Eligible
    Kosher
    Whole Grain

    Open Product Description
    $7.99
    $4.00 each
    Plenty of Stock
  • Gushers Variety Pack, Tropical/Strawberry, Fruit Flavored Snacks - 42 Each
    SNAP EBT Eligible
    GlutenFree
    Kosher

    Open Product Description
    $12.89
    $0.31 each
    Plenty of Stock
  • Nature Valley Oats 'n Honey Granola Bars - 49 Each
    SNAP EBT Eligible
    Kosher
    Whole Grain

    Open Product Description
    $14.99
    $0.31 each
    Plenty of Stock
  • Weekly Special
    $1.99ea, Must Buy 4
    Cinnamon Toast Crunch Cereal - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Kosher
    Whole Grain

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $4.49
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
    Plenty of Stock
  • Honey Bunches of Oats Cereal, with Almonds - 2 Each
    SNAP EBT Eligible
    Kosher
    Whole Grain

    Open Product Description
    $7.29
    $3.65 each
    Plenty of Stock
  • Quaker Oats Oats, 100% Whole Grain - 2 Each
    SNAP EBT Eligible
    Heart Health
    Kosher

    Open Product Description
    $10.99
    $5.50 each
    Plenty of Stock
  • Sale Price
    Buy 4, Save $4
    Quaker Old Fashioned 100% Whole Grain Oats - 42 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Heart Health
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.13/oz
    was $5.99
    Offer Valid: Sep 23rd - Oct 7th
    Plenty of Stock
  • Frosted Flakes Breakfast Cereal, Original - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.37/oz
    Plenty of Stock
  • Nature Valley Oats 'N Honey/Peanut Butter/Oats 'N Dark Chocolate Granola Bars Variety Pack - 49 Each
    SNAP EBT Eligible
    Kosher
    Whole Grain

    Open Product Description
    $14.99
    $0.31 each
    Plenty of Stock
  • First Street Oats & Honey Granola - 48 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Kosher

    Open Product Description
    $8.49
    $0.18/oz
    Plenty of Stock
  • Mott's Assorted Fruit Fruit Flavored Snacks - 90 Each
    SNAP EBT Eligible
    GlutenFree

    Open Product Description
    $12.89
    $0.14 each
    Plenty of Stock
  • Cheerios Honey Nut Cereal Large Size - 15.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    GlutenFree
    Heart Health

    Open Product Description
    $6.49
    $0.42/oz
    Plenty of Stock
  • Raisin Bran High Fiber Cereal - 16.1 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Heart Health
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
    Plenty of Stock
  • Cheerios Honey Nut Cereal - 2 Each
    SNAP EBT Eligible
    GlutenFree
    Heart Health

    Open Product Description
    $8.69
    $4.35 each
    Plenty of Stock
  • Honey Bunches of Oats Cereal, Honey Roasted, Large Size - 18 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Kosher
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.99
    $0.28/oz
    Plenty of Stock
  • Welch's Mixed Fruit Fruit Snacks Family Size - 40 Each
    SNAP EBT Eligible
    GlutenFree

    Open Product Description
    $8.99
    $0.22 each
    Plenty of Stock
  • Frosted Flakes Breakfast Cereal, Original - 61.9 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Kosher

    Open Product Description
    $8.99
    $0.15/oz
    Plenty of Stock
  • Honey Bunches of Oats Honey Roasted Cereal - 2 Each
    SNAP EBT Eligible
    Kosher

    Open Product Description
    $7.29
    $3.65 each
    Plenty of Stock
  • Special K Red Berries Cereal - 11.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.39/oz
    Plenty of Stock
  • Weekly Special
    $1.77ea, Must Buy 4
    Honey Bunches of Oats Cereal, Honey Roasted - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Kosher
    Whole Grain

    Open Product Description
    $2.77
    $0.23/oz
    was $4.49
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
    Plenty of Stock
  • Corn Flakes Breakfast Cereal, Original - 43 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $0.19/oz
    Plenty of Stock
  • Corn Flakes Breakfast Cereal, Original, Family Size - 18 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $0.33/oz
    Plenty of Stock