Produce Lemon - 1 Each, $0.49
Lemon
Lemons - 5 Pound, $4.99
Limes - 1 Each, $0.25
Limes - 1 Each, $0.59
Limes - 5 Pound, $8.99
Red Grapefruit - 1 Each, $0.99
Juice Oranges - 1 Pound, $1.99/lb