Produce Lemon - 1 Each, $0.79
Lemon
Lemons - 5 Pound, $4.99
Limes - 1 Each, $0.25
Limes - 1 Each, $0.59
Red Grapefruit - 1 Each, $0.99
Cara Cara Oranges 3 lb - 3 Pound, $4.99